Biraderler (2019)

Rock camiasının yakından tanıdığı üç isimden, 16 yıl önce kaydedilip bugüne kadar yayınlanmayan o albüm şimdi yayında! Biraderler’i tanımamız gerekirse, gitar ve vokallerde; Teoman, Ogün Sanlısoy, Kargo gibi isimlerle uzun dönem aynı sahneyi paylaşmış olan Burhan Kulle, bas gitar ve geri vokallerde; Kargo’nun kurucusu, söz yazarı ve besteci Mehmet Şenol Şişli (M.Ş.Ş), davulda; Athena ve Yedinci Ev gibi gruplarla uzun dönem çalışmalarda bulunan Turgay Gülaydın’dan oluşuyor.

Prodüktörlüğünü Sekiz Müzik’ten Sertaç Ekiz’in yaptığı, tüm enstrumanların Biraderler ekibi tarafından tamamen canlı çalınıp kayıt edildiği albümde 8 şarkı bulunuyor.

İlk video klip çalışmasını Özgüç Yiğit yönetmenliğinde “OHA” isimli çıkış şarkılarına çeken grup şu an sahne programları için çalışmalarını sürdürüyor.

Video Klipleri izlemek için : http://www.sekizmuzik.com/index.php/video/biraderler-oha/

1.Oha
Biraderler · 2019
2.Kime Göre
Biraderler · 2019
3.Traş
Biraderler · 2019
4.Baykuş
Biraderler · 2019
5.Rüyalar
Biraderler · 2019
6.Seni Nereden Tanıdım
Biraderler · 2019
7.Uykudan Önce
Biraderler · 2019
8.Ver Benim Olsun
Biraderler · 2019

 

Spotify iTunes Amazon YouTube Add to cart

Biraderler

Release Date : October 9, 2019
Artist : Biraderler
Genres : Alternatif Rock, Pop Rock, Rock
Catalog ref. : 004123
Format : Digital Download

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus.