Satılık Aşk

Release Date : November 1, 2018
Artist : M.Ş.Ş.
Genres : Alternatif, Pop Rock, Rock
Catalog ref. : 02698
Format : Digital Download

M.Ş.Ş’den yeni albüm; ”SATILIK AŞK”

Kargo grubunun kurucusu, şair, söz yazarı ve besteci M.Ş.Ş (Mehmet Şenol Şişli) ilk solo çalışmasını ”Satılık Aşk” adıyla ‘Sekiz Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.
Beş şarkıdan oluşan bu giriş albümü aslında M.Ş.Ş’nin grup dışında yazdığı şarkılardan oluşan toplamanın lobisi gibi düşünülebilir. Albümde ayrı zamanlarda, farklı müzisyenlerle yapılmış farklı stüdyolarda kaydedilmiş şarkılar bir arada. Sistemin dişli çarklarında hayallerini ucuz tutkulara satanların, sokaklar kadar eski genç aşıkların, tehlikeli oyunlarda kurban giden çocukların, kutsallığa dokunan duyguların, hoşgörünün, çıplaklığın, kısacası; kum saatinde sonsuzluğun öyküsü.
Albümde düzenlemelerde, kayıt ve mikslerde; Burhan Kulle, Anıl Çifter,Ali Karabekir, Başar Yakupoğlu, yine icrada; Faruk kavi, Timur Kurşunoğlu, Turgay Gülaydın, Gökay Özvardar, Veysel Çolak gibi isimler eşlik etti.

Albümün ilk video klip çalışmasını Veysel Çolak yönetmenliğinde ” Aşkın Yollarında ” adlı şarkısına çeken M.Ş.Ş, Mart ayı içerisinde yayınlanacak yeni video klip çalışması ” Ne Kadar Çabuk Geçti ” için Özgüç Yiğit yönetmenliğinde yine kamera önüne geçti.
Daha önce Kesmeşeker, Mavi Sakal gibi ekiplere müzisyen olarak eşlik etmiş, Derd’ali, Athena, Alem gruplarında prodüktör, söz yazarı, aranjör olarak çalışmış olan ve aynı zamanda son şiir kitabı ”Derya Motel’i yayımlayan şair, ”Sayıklayanlar” adı altındaki deneysel radyo piyesinde, ”Yalnızlık Mevsimi”nde, ”Bad’lik Amiri”nde yaptığı gibi bizleri bu kez gerçekle yüzleşmeye giden yolda başka bir durağa götürüyor; gelip geçenler geçidine..
Brecht’in dediği gibi; ”O sarp kayalıklı dağları aştık, fırtınalı geceleri atlattık; asıl şimdi önümüzde uzayan bu düzlükleri nasıl yürüyeceğiz?”

Aşkın Yollarında Video Klip : https://youtu.be/nl2klSrI90o
M.Ş.Ş İnstagram’da : https://www.instagram.com/mssisli/
M.Ş.Ş Facebook’ta : https://www.facebook.com/mehmetsenolsisli