X
<span id="back-to-top-inner"></span>

SAVAŞ ÖZDEMİR – GECE VE YOL

Savaş Özdemir – Gece Ve Yol (E.P.)

Ekranların reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Tipi karakteri ile izleyenlerin gönlünde taht kuran ünlü oyuncu Savaş Özdemir, uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüğü Gece Ve Yol adındaki mini albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.

Söz ve Müzikleri sanatçının kendisine ait olan çalışmada üç adet şarkı bulunuyor. İnsana dair tüm duyguların samimi bir anlatımla dile geldiği, pop-rock ve alternatif müzikal öğelerin yoğunlukta olduğu Gece Ve Yol adlı mini albümde Kapat Aklının Kapılarını, Yana Yana  ve Kara Kelebek adlı  şarkılar bulunuyor.

Prodüktörlüğünü Sertaç Ekiz’in üstlendiği ve Sekiz Müzik etiketi ile yayınlanan albümde aranjör olarak Sertaç Ekiz (Kapat Aklının Kapılarını, Kara Kelebek )  ve Hakan Tunçbilek ( Yana Yana ) görev alırken, çalışmadan yayınlanan ilk video klip,  Kapat Aklının Kapılarını adlı şarkıya geldi.

Yönetmenliğini Savaş Özdemir’in yaptığı, görüntü yönetmeni olarak Kayhan Uruk’un görev aldığı video klipte sanatçıya genç oyuncu Eda Akyol eşlik etti.

2019 Sonbaharı için planladığı ilk albümün habercisi olan Gece ve Yol’un lansmanını 20 Mart Çarşamba günü Jolly Joker Beyoğlu’unda canlı orkestrası ve özel repertuarıyla gerçekleştirecek sanatçı, dizi dışında albüm ve konser çalışmalarına devam ediyor.

Video Klip Link : https://youtu.be/f4hrqWRzAY0 

Çalışma hakkında ana akım medyada çıkan haberler için :
https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/televizyon/tipiden-album-41126543
https://www.haberturk.com/savas-ozdemir-gece-ve-yol-albumunu-muzikseverlerin-begenisine-sundu-magazin-haberleri-2400253-magazin
https://www.sabah.com.tr/galeri/magazin/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmazin-tipisi-ile-behzati-aslinda-bu-gercek-bildiginiz-gibi-degil
https://www.milliyet.com.tr/cadde/ozdemirden-gece-ve-yol-2831301
https://www.mynet.com/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-in-tipi-si-savas-ozdemir-den-album-surprizi-218949-mymagazin

 

© 2023 Sekiz Müzik Yapım. All rights reserved. Site dahilindeki görsel ve işitsel malzemelerin her hakkı saklıdır.