Organizasyon

Sekiz Organizasyon;  Profesyonel Müzik Danışmanlığı, Düğün Ve Davet Müzik Organizasyonları, Bayi Toplantıları ve Lansmanların Müzik Organizasyonu, Orkestra ve Dj,Trio, Duo & Quartet Ekipleri, Bando Grupları, Ses Işık ve Sahne Kiralama gibi alanlarda hizmet veren, Sekiz Müzik Yapım Grup bünyesinde kurulmuş markamızdır.

Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider


Müzik piyasasındaki bir çok ünlü sanatçı ve orkestraya eşlik etmiş, orkestralarını kurmuş ve yönetmiş,aynı zamanda; besteci, aranjör, bas gitarist ve prodüktör kimliğiyle de sektöre 20 yıldan beri hizmet veren Sertaç Ekiz’in girişimi olan “Hayal edin..Ve sizinle aynı rüyayı yaşayan bir ekiple gecenizi süsleyin..” anlayışıyla yola çıkmış, sürekli yenilenerek ve üreterek gelişen bir organizasyon şirketidir.

Misyonumuz;

Tüm kurumsal ve bireysel etkinliklerde, profesyonel çalışma prensibini ilke edinerek dinleyici ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz;

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, sürekli yenilenerek üretmek ve marka değerini yükseltmek.

Sekiz Müzik Organizasyon bünyesinde görev alan deneyimli, alanında profesyonel ve çözüm odaklı çalışma ekibimiz; “All in one” hizmet anlayışı ile tüm etkinliklerinizde sizlere eksiksiz bir hizmet sunarak, kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızı unutulmayacak anlara dönüştürür.

Sadece size özel konsept danışmanımız koordinatörlüğünde, tercih etmiş olduğunuz müzik organizasyonunu A’dan Z’ye planlıyor, profesyonel ekibimiz ile birlikte sizinle aynı rüyayı yaşıyoruz.

Sekiz Organizasyon Web Sitesine Göz Atmak İçin Tıklayınız.

Referanslarımız ve videolarımız için lütfen buraya tıklayınız

Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. No:4/7 (34340) Beşiktaş/İstanbul
Tel : 0212 337 88 12  (PBX) Cep : 0532 154 87 93
info@sekizorganizasyon.com   Web : www.sekizorganizasyon.com
Sekiz Organizasyon Bir Sekiz Müzik Grup şirketidir.