Organizasyon

Kurumsal ve Bireysel Müzik Organizasyonları 

Düğün-Orkestra-Sanatçı-Fiyatları---Sekiz-Müzik-Organizasyon.

Sekiz Müzik Organizasyon , 20 yıldır müzik piyasasında bir çok ünlü sanatçı ve orkestraya eşlik etmiş, orkestralarını kurmu ve yönetmiş,yüzlerce ulusal TV programınında orkestra kurucusu olarak yer almış, bir çok şirket gecesi, düğün ve etkinlik organizasyonunu şahsen üstlenmiş,kurumsal şirketlerin müzikal çalışmalarında çözüm ortağı olarak yer almış, besteci , aranjör, ve prodüktör olarak da sektöre hizmet veren Sertaç Ekiz tarafından Sekiz Müzik Yapım bünyesinde kurulmuş bir  bölümdür.

Vizyonumuz ,Müzikal çalışmaların tümünde profesyonel çalışma prensibini ilke edinmiş olan şirketimiz,dinleyici ve müşteri memnuniyetini esas alır. Şirketimize bağlı çalışan sanatçı ve orkestraların yanı sıra,anlaşmalı tüm sanatçılar,orkestralar,sunucu ve spikerler ,şov ve dans ekibi,ses,ışık,sahne,podyum,truss,led ekran, teknik ve saha ekibi, video ve audio kayıt ve montaj, gibi müzikal etkinliklerin olmazsa olmazlarını ” ALL IN ONE ” paketiyle teminini sağlayan şirketimiz; Deneyimi, genç ve profesyonel kadrosu, çözüme odaklı çalışma prensibi ile bugüne dek yüzlerce kurumsal ve kişisel organizasyonu, unutulmayacak gün ve geceler arasına sokmayı başarmıştır.

Hayal edin..Ve sizinle aynı rüyayı yaşayan bir ekiple gecenizi süsleyin..

Şimdi Keşfedin..

ORGANİZASYON WEB SİTESİNİ ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYIN.

Sekiz Müzik Yapım & Organizasyon
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sok. Uygur İş Merkezi No:4/7 34340 Etiler / Beşiktaş /İstanbul (0212) 337 88 12 (0532) 154 87 93 info@sekizmuzik.com

© Copyright 2018 Sekiz Müzik Grup | www.sekizmuzik.com