Genç sanatçı Mert Kayıkçıoğlu’nun, ünlü sanatçı Yıldız Tilbe ile yaptığı düet şarkı ‘’Lütuf Mucize’’ single video internet üzerinden tüm dijital platformlardan geçtiğimiz Perşembe günü yayınlandı.

“Günler öncesinden duyurusu yapılan Mert Kayıkçıoğlu’nun bu klip’i yayına girdiği tarihten  itibaren yoğun ilgi gördü. Klip’i  ve şarkıyı çok beğendiklerini söyleyen dinleyiciler, ‘’Gerçekten güzel bir klip ve şarkı olmuş. Heyecanla, merakla bekliyorduk. Beklediğimize değdi. Mert Kayıkçıoğlu’ndan bu çalışmanın peşinden bir albüm bekliyoruz. Şansı bol, yolu açık olsun.’’ diye konuştular.
‘    ’Lutüf Mucize’’ şarkısının söz ve müziğinin kendisine  ait olduğunu söyleyen Mert Kayıkçıoğlu, ‘’Allah’a şükürler olsun, uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ‘’Lütuf Mucize’’ single videomuzu sevenlerimizin beğenisine sunduk.  Çok kısa bir zamanda internette video paylaşım sitelerinde, izlendi ve paylaşıldı. Bu ilgi beni oldukça mutlu etti.  Bu single video  tanıtım amacıyla  yapılmış çalışma. Gösterilen ilginin bizi albüm yapmaya zorladığını görüyoruz. İnşallah ona da kısa bir zamanda başlayacağız.’’ dedi.
‘’Sekiz Müzik Yapım’’ tarafından yapılan Mert Kayıkçıoğlu’nun ‘’Lutüf Mucize’’ single ve video yönetmenliğini ‘’Doğa İçin Çal’’ projelerinin Yapımcısı – Yönetmeni Fırat Çavaş  yaptı.

Genç sanatçı Mert Kayıkçıoğlu,  daha önce ’’ Doğa İçin Çal’’ın 3 ayrı projesinde  sanatçı olarak yer aldı. Halen Yıldız Tilbe Orkestrasında  Müzisyen olarak çalışıyor, İstanbul da yaşıyor.

Spotify iTunes YouTube Music Add to cart

Lütuf Mucize

Artists : Mert Kayıkçıoğlu, Yıldız Tilbe
Genre : Türkçe Pop
Format : Digital Download