Yasak Ft. Sansar Salvo – Narkozitör

Rap Dünyasının ünlü ismi Sansar Salvo, Yasak’ın son single çalışmasında genç rapçiye düeti ile destek verdi.

Genç rapçi Yasak’ın sözlerini Sansar Salvo ile birlikte yazdıkları, müziklerinde Rea Netameli, stüdyo çalışmalarında Maryo, ve klip yönetmenliğinde ise Mesut Yağcı’nın imzası bulunan ‘’ Narkozitör ‘’  adlı çalışması, 21 Ağustos 2020 tarihinde  Sekiz Müzik Yapım etiketiyle Apple Music, Spotify, Fizy başta olmak üzere tüm dijital platformlarda rap dinleyicisi ile buluşuyor.

1993 Yılında İstanbul’da doğan Yasak mahlaslı rapçi Okan Balcı, 2004 yılında rap müzkle tanışarak 2007 yılında söz yazmaya ve müziklerini kaydetmeye başladı.

2010 yılında yayınlanan Amerikalı rapçi William Munny’nin International E.P. adlı albümünde William Munny ft. Yasak – Tik Tak adlı şarkısıyla yer aldı.

2012-2019 yılları arasında eğitim için gittiği yurtdışında çalışmalarına devam etti. Bu dönemde içinde Amerikalı prodüktör MC B. Demo, Bomb Squad ve Mobsters gibi rapçilerin de bulunduğu bir çok uluslararası prodüksiyonda yer aldı.

2019 yılında kesin dönüş yaparak Türkiye’deki çalışmalarına hız veren genç rapçi, Ülkemizin en önemli rap temsilcilerinden olan Sansar Salvo ile Narkozitör adlı single çalışmasını tamamladı.

Spotify iTunes YouTube Music Add to cart

Narkozitör

Artists : Sansar Salvo, Yasak
Format : Digital Download