X

SEKİZ MÜZİK YAPIM GRUP

SEKİZ MÜZİK YAPIM GRUP

Sekiz Müzik Yapım Grup , 2010 yılında İstanbul’da kurulmuş, bağımsız bir müzik yapım şirketidir. Asıl faaliyetlerine alt yapı çalışmalarını bitirdiği 2012 yılı sonunda başlayan şirketimiz, 2013 yılı itibariyle yaptığı çalışmalarla ulusal ve yerel medyada yer almıştır. 50’den fazla ülke ve 100’den fazla yerli ve yabancı müzik platformuna dağıtım yapabilen alt yapısı ile kataloğundaki yüzlerce çalışma ile yeni jenerasyon müzik yapım şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Müzik yapım ve dağıtım konusunda hizmet veren SEKİZ MÜZİK YAPIM dışında, 2014 yılında kurulan, düğün, davet ve kurumsal müzik organizasyon hizmetleri veren SEKİZ ORGANİZASYON ve 2015 yılında kurulan ve kurumsal müzik prodüksiyon hizmetleri veren JUST JİNGLE! markalarını da bir arada bulunduran şirketimiz, her yeni yıl bir önceki seneye göre gerek marka değerini, gerekse sektördeki pazarını genişletmekte ve daha fazla kişiye ulaşmaktadır.
Markalarımız hakkında bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Sekiz Organizasyon :   Profesyonel Müzik Danışmanlığı, Düğün Ve Davet Müzik Organizasyonları, Bayi Toplantıları ve Lansmanların Müzik Organizasyonu, Orkestra ve Dj,Trio, Duo & Quartet Ekipleri, Bando Grupları, Ses Işık ve Sahne Kiralama gibi alanlarda hizmet veren, Sekiz Müzik Yapım Grup bünyesinde kurulmuş markamızdır.
Detaylı Bilgi İçin buraya tıklayınız.
Sekiz Müzik Organizasyon Web Sitesi : https://www.sekizorganizasyon.com


Just Jingle! 2015 yılında, Sekiz Müzik Yapım Grup bünyesinde kurulan, Profesyonel, genç ve dinamik ekibi ile Jingle, Reklam Müzikleri, Türkçe ve Yabancı Dilde Seslendirme, Mağaza Radyosu, Belgesel, Dizi ve Film Müzikleri, Kurumsal Müzik Çalışmaları, Tanıtım Filmleri Prodüksiyonu gibi kurumsal medya çalışmalarında ülkemizin önde gelen şirketlerine hizmet veren kreatif kurumsal bir müzik ve medya ajansıdır.
Hizmet Alanları : Jingle, Reklam Müziği, Türkçe ve Yabancı Dil Çeviri ve Seslendirme, Sound Logo (Ses Logosu) , Ses Dizaynı, Film Müzikleri, Dizi Müzikleri, Belgesel Seslendirme Ve Müzik, Oyun Müzikleri, Animasyon Seslendirme ve Müzik, Dublaj, Kurumsal Müzik Direktörlüğü, Yasal Telifli Mağaza Radyosu, Santral Anons Seslendirme (IVR), Sesli Yönlendirmeler, Kitap Seslendirme (Sesli Kitap), Özel Müzik CD Üretimi.
Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
Just Jingle! Web Sitesi : https://www.justjingle.org


Sekiz Classics, Sekiz Müzik Yapım Grup bünyesinde, uluslararası arenada Türk Klasik Müzik Sanatçılarının çalışmalarının yapım ve dağıtımlarını üstlenen markalarımızdan biridir.
Sekiz Classics ürünlerine ulaşmak için lütfen ilgili buraya tıklayınız.


Şirketimiz ayrıca Muovo Ent. Global, 22 Records, Pureness, Ruhideva, Hayata 5 Dakika Mola, Lofi-X gibi farklı tarzlarda dijital müzik ve içerik üreticilerinin de dağıtım çalışmalarını üstlenmektedir.

Şirketimizin Youtube Sayfasında çeşitli tarzlarda müzik içeriklerine ulaşabilirsiniz. Youtube kanalımıza abone olmak için lütfen tıklayınız.