X

SEKİZ MÜZİK YAPIM GRUP

SEKİZ MÜZİK YAPIM GRUP

Sekiz Müzik Yapım Grup , 2010 yılında İstanbul’da kurulmuş, bağımsız bir müzik yapım şirketidir. Asıl faaliyetlerine alt yapı çalışmalarını bitirdiği 2012 yılı sonunda başlayan şirketimiz, 2013 yılı itibariyle yaptığı çalışmalarla ulusal ve yerel medyada yer almıştır.
Müzik yapım ve dağıtım konusunda hizmet veren SEKİZ MÜZİK dışında, 2014 yılında kurulan, bireysel ve kurumsal müzik organizasyon hizmetleri veren SEKİZ MÜZİK ORGANİZASYON ve 2015 yılında kurulan ve kurumsal müzik prodüksiyon hizmetleri veren JUST JİNGLE! markalarını bir arada bulunduran şirketimiz, her yeni yıl bir önceki seneye göre gerek marka değerini, gerekse sektördeki pazarını genişletmekte ve daha fazla kişiye ulaşmaktadır.
Markalarımız hakkında bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Sekiz Organizasyon :   Profesyonel Müzik Danışmanlığı, Düğün Ve Davet Müzik Organizasyonları, Bayi Toplantıları ve Lansmanların Müzik Organizasyonu, Orkestra ve Dj,Trio, Duo & Quartet Ekipleri, Bando Grupları, Ses Işık ve Sahne Kiralama gibi alanlarda hizmet veren, Sekiz Müzik Yapım Grup bünyesinde kurulmuş markamızdır.
Detaylı Bilgi İçin buraya tıklayınız.
http://www.sekizorganizasyon.com


Just Jingle! Besteci, Yapımcı ve Aranjör Sertaç Ekiz tarafından Sekiz Müzik Yapım Grup bünyesinde kurulan, Profesyonel ekipmanlar, genç ve dinamik ekibi ile Reklam Müzikleri, Jingle, Türkçe ve Yabancı Dilde Seslendirme, Mağaza Radyosu, Belgesel, Dizi ve Film Müzikleri, Tanıtım Filmleri Prodüksiyonu gibi tüm kurumsal medya çalışmalarında ülkemizin önde gelen şirketlerine hizmet veren kreatif kurumsal bir  ajanstır.
Hizmet Alanları : Jingle, Reklam Müziği, Türkçe ve Yabancı Dil Çeviri ve Seslendirme, Sound Logo (Ses Logosu) , Ses Dizaynı, Film Müzikleri, Dizi Müzikleri, Belgesel Seslendirme Ve Müzik, Oyun Müzikleri, Animasyon Seslendirme ve Müzik, Dublaj, Kurumsal Müzik Direktörlüğü, Yasal Telifli Mağaza Radyosu, Santral Anons Seslendirme (IVR), Sesli Yönlendirmeler, Kitap Seslendirme (Sesli Kitap), Özel Müzik CD Üretimi.
Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
http://www.justjingle.org